Tekli TFT Yerleştirme Maçları

Sipariş detaylarını seçin

Geçen Sezonki Lig

Gümüş
Sunucu
TR
Maç Sayısı
5
-22%
Maç

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Siparişinizi özelleştirin

VPN Şehir Tercihi

Ekstra Seçenekler


Sipariş Özeti

Tekli TFT Yerleştirme Maçları -22%

Gümüş - 10 Yerleştirme Maçı [TR]

Ekstra Seçenekler

VPN Koruması Ücretsiz

"Tekli" yerleştirme maçları nedir?

Tekli yerleştirme maçları servisi bünyemizde çalışan boosterın hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tamamlamasıdır.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Kaç win garanti etmektesiniz?

5 yerleştirme maçında en az üçüncülük garanti edilmektedir, ancak genellikle daha yüksek seviyelere ulaşıyoruz.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends Teamfight Tactics yani LoL Taktik Savaşları düşünme ve şans oyunudur. League of Legends aksine takım oyunu olmayan bu strateji oyununda lig yükselebilmek zeka işidir. Yüksek liglerde oynamak oyundan daha çok zevk almamızı sağlar. Ancak lig yükselmek vakit alan ve zor bir işlem olabiliyor. İlk 1 maçınızın sonucuna göre liginiz belirlenir. Ardından gireceğiniz 4 maç sonucuna göre liginizi artırabilirsiniz. Hedeflediğiniz lige ulaşabilmenizi galibiyet ve mağlubiyet oranınız belirler. Oyuncular bazen bunun için vakit ayıramazlar ve eloboost işlemlerine başvururlar. Uzi boost’un sağladığı hizmet sayesinde oyuncularımız hızlı ve güvenilir bir şekilde hesaplarını boostlayabilirler.

Teamfight Tactics Rank Boost

Lol taktik savaşlarında kısa sürede ve uygun fiyatlarla liginizi yükseltmeyi garantiliyoruz. Profesyonel oyuncularımızla gerçekleştirdiğimiz lol tft lig yükseltme hizmetimiz esnasında VPN kullanarak hesabınıza karşı oluşabilecek riskleri engelliyoruz. Seçeceğiniz sipariş detaylarına göre ucuz tft boost fiyatları hizmeti ile kaliteyi önemsiyoruz. Lol tft ilk 5 maç boostu ile hedeflediğiniz lige ulaşmanız artık çok kolay. İster sipariş sayfanızdan ister oyuncularımızı oyun esnasında canlı izleyerek siparişiniz takip edebiliriniz.