Tekli TFT Lig Yükseltme

Sipariş detaylarını seçin

Mevcut Lig

Gümüş
I
Sunucu
TR
LP
0-20
Hedef Lig
-22%

Altın
IV

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Siparişinizi özelleştirin

VPN Şehir Tercihi

Ekstra Seçenekler


Sipariş Özeti

Tekli TFT Lig Yükseltme -22%

Ekstra Seçenekler

VPN Koruması Ücretsiz

"Tekli" lig yükseltme nedir?

Tekli lig yükseltme servisi bünyemizde çalışan boosterın hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tamamlamasıdır.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Lig yükseltme nedir?

Lig yükseltme garantili şekilde istediğiniz lige kadar hesabınızın yükseltilmesi işlemidir.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends Teamfight Tactics yani LoL Taktik Savaşları zekanızı konuşturacağınız çevrimiçi strateji oyunudur. Şansınızın da derecenizi belirleyeceği oyun; League of Legends’in aksine takım oyunu değildir. Hamlelerinizi yapmadan önce iyi düşünmeniz gerekmektedir. Oyun içinde yüksek ligin sağladığı avantajlar birçok oyuncuyu cezbetmektedir. Oyuncu yüksek liglerde olursa kendi ligine denk biriyle karşı karşıya gelir ve oyundaki mücadelelerden gittikçe zevk almaya başlar. Ancak lig yükseltme çok vakit alan ve zor bir işlemdir. Oyuncular bazen lig yükseltmek için ayıracak vakit bulamazlar. Durum böyle olunca oyuncular güvenilir elo boost işlemine başvurmak istemektedir.

LOL TFT Boost Hizmeti Nasıl Yapılır?

Uzi Boost olarak lol tft lig yükseltme hizmetimizle vakit kaybetmeden uygun fiyatlarla liginizi yükseltebilirsiniz. Hesabınıza girecek olan booster ile konuşma imkanı sağladığımız ucuz tft boost hizmetimizde müşteri güvenliği ön plandadır. Lol tft boost siparişinizi kısa sürede tamamlayarak ban riski olmadan teslim ederiz. Ayrıca kullandığımız VPN ile hesabınıza karşı oluşacak bütün riskleri ortadan kaldırmış oluruz. Siparişinize özelleştirmek için ücretsiz olarak sohbetinizi çevrimdışı bırakabilirsiniz. Oyuncularımızı maç esnasında canlı olarak izleyebilme imkanınız bulunduğu gibi 7/24 bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Aklınıza takılan konularda canlı destek alabilir ve sorularınızı giderebilirsiniz. Ek olarak Discord dunucularımıza katılabilirsiniz.