TFT BOOST

League of Legends Teamfight Tactics yani LoL Taktik Savaşları düşünme ve şans oyunudur. League of Legends aksine takım oyunu olmayan bu strateji oyununda lig yükselebilmek zeka işidir. Şansınızın da en az zekanız kadar ön planda olacağı oyunda lig yükselebilmek için ilk girdiğiniz maça göre belirlenen rankınızla (genellikle demir yani en alt lig olur) 4 maç daha oynarsınız.

Lol tft ilk 5 maç sonucunda rankınız belirleniyor ve oyuna bu şekilde devam ediyorsunuz. Lol tft lig yükseltmede şans büyük rol oynadığı için hamleleriniz ne kadar zekice olursa olsun hedeflediğiniz üst düzey başarıyı elde edemeyebilirsiniz. Durum böyle olunca oyuncular tft boost hizmetine ihtiyaç duyuyor.

TFT Boost Nedir?

Uzi Boost olarak sağladığımız lol tft boost hizmetimiz sayesinde liginizi uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir şekilde yükseltmek için buradayız. Lol tft lig yükseltme işleminiz usta oyuncularla güvenle gerçekleştirilir, kısa sürede teslim edilir. Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlendirilirsiniz. Yaptığınız seçimlere göre kalitemizden taviz vermeden ucuz tft boost fiyatlarıyla hizmet sağlarız.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.