SIKÇA SORULAN SORULAR

Uziboost

Uziboost.com hedefi %100 müşteri memnuniyeti olan yeni nesil elo boost sistemidir. 

Maalesef hayır. Sebebi tarafınıza fatura düzenlenebilmesi için bilgilerinize ihtiyaç duyulmasıdır.

Tamamen müşteri odaklı çalışmamız ve hesabınızın güvenliğini %100 sağlamamız bizi tercih etmeniz için yeterli sebeplerdir.

League Of Legends

2016'dan beri sipariş vermiş müşterilerimizin yorumlarını "Müşteri yorumları" kısmından inceleyebilirsiniz. Her siparişinizden sonra 1 yorum hakkı kazanırsınız, yaptığınız yorum editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayına alınır.

Yüz yüze olarak hizmet vermiyoruz ancak sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek kısmından 7/24 bize ulaşmanız mümkündür.

Elo boost, profesyonel bir oyuncuya hesabınıza erişim vererek profesyonel oyuncunun LoL sıralama sistemindeki konumunuzu iyileştirme sürecine denir. Elo boost zaman gerektirdiği için genelde bu işlem ücretlidir ve Uzi Boost bu konuda en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sağlamaktadır.

İlk 10 maç, her sezonun başlangıcında yeni bir lige yerleşmek amacı ile oynamanız gereken oyunlar serisidir. 10 maçta aldığınız zafer ya da yenilgiye göre bir lige yerleştirilirsiniz ve bu lig asıl liginiz olur. Sezona hızlı başlamanız amacı ile verdiğimiz bu hizmette 10 zafer garantisi (elmas ve üzeri için zafer garantisi 7'dir) ile sizi mümkün olan en yüksek ligden başlatmaktayız. Yenilgi alınması halinde her yenilgi için 10 maçın sonundaki liginize ek olarak 1 küme kasılır.

Duo Boost, hesabınıza tarafımızca giriş yapılmadan sizin ile birlikte oynayarak liginizin yükseltilmesi işlemidir. Siparişinizi oluşturduktan sonra verdiğiniz bilgiler üzerinden boosterımız size ulaşır ve girmek istediğiniz zamanı öğrenir. Belirlenen zamanda boosterımız sizi oyuna davet eder ve sipariş verdiğiniz lige kadar birlikte oynanır. İstediğiniz zaman ara verme hakkınız mevcuttur, sipariş sizin istediğiniz şekil ve zamanda tamamlanır

Challenger boost, ustalık ve üstündeki oyuncular için verilen hizmettir. Şuan ki puanınızdan en az 25 puan olmak üzere istediğiniz puana kadar yükseltilmesi mümkündür.

Elo Boost, İlk 10 Maç ve Challenger Boost için başlangıç süresi maksimum 24 saattir. Bu sürenin uzaması mümkün değildir ancak size belirtilen bir sebepten başlanamaması halinde canlı desteğimizden bilgi isteyebilirsiniz ve telafi talep edebilirsiniz. Duo Boost için başlangıç süresi size bağlıdır ancak hemen başlanması talep edilemez. Siparişiniz verildikten sonra boosterımız size ulaşır ve ortak bir zaman bulunur.

Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra satın aldıklarım kısmından siparişinizi detaylı ve anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sitemize üye olduktan sonra bakiye yükleyip sonrasında sipariş verebilirsiniz.

Profilinizde satın aldıklarım bölümünden siparişinizin detayına girerek sitemiz üzerinden booster ile iletişime geçebilirsiniz.

Gerekli tüm önlemleri almamıza rağmen düşük de olsa (1000'de 1) bir ban riski mevcuttur.

 

Hesabınıza elo boost işlemi sırasında herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Bir problem olması halinde hesabınızın değerine eşit ya da yaklaşık olarak yeni bir hesap tarafınıza temin edilir. Elo boost işleminden kaynaklı alacağınız herhangi bir ceza garanti kapsamımızda değildir.

 

Kesinlikle yanıt verilmemektedir. Mesajlarınızın tamamen gözükmemesini istemeniz halinde "Oyundayken Chat Çevrimdışı" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Boosterlarımızın tamamı yüksek ligli oyunculardan oluşmaktadır ve hiç bir şekilde 3. parti bir yazılım kullanılmaz.

 

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz tamamlanana kadar güvenliğiniz için hiç bir şekilde giriş yapmamanız gerekmektedir.  

Hesap Satışı

Uziboost.com tarafından satışı yapılan hesapların bulunduğu kategoridir.

 

Aldığınız hesabın bilgileri profilinizdeki "satın aldıklarım" kısmında anında gözükmektedir.

 

LOL Hesaplar kısmındaki hesapların tamamı tarafımızca (Uziboost.com) satılmakta olup herhangi bir 3. şahısa ait değildir. Bu yüzden yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda anında %100 destek verilmektedir.

 

Lol hesaplar kısmında satışı yapılan hesaplar tamamen tarafımızca satıldığı için çalınma ya da banlanma riski bulunmamaktadır.

 

Lol hesaplar kısmında satılan hesaplar size id, şifre, hesaba ait eposta adresi ve eposta şifresi ile birlikte verilmektedir. Bu bilgiler ile istediğiniz tüm değişiklikleri yapmanız mümkündür.

Kart ile ödemelerinizde onay süresi en fazla 2 dakika olup, havale/eft işlemlerinde en fazla 10 dakikadır.

 

Online Ödeme

Ödeme yapabilmek ve sonrasında siparişinizi oluşturmak için öncelikle Uziboost.com'a üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizden sonra en üstte yer alan "Bakiye yükle" butonundan ya da profilinizdeki "Bakiye yükle" kısmından yükleyeceğiniz miktarı yazıp PayTR güvencesi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale/eft, kredi kartı, banka kartı, ininal veya herhangi bir ön ödemeli kart ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ödeme sırasında herhangi bir komisyon alınmamaktadır. (Taksitli ödeme hariç)

 

Evet, taksitli ödeme mevcuttur ancak bankanızın belirlediği komisyon tutarı sizin tarafınızdan karşılanır.