Tekli Yerleştirme Maçları

Sipariş detaylarını seçin

Geçen Sezonki Lig

Gümüş
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
Maç Sayısı
10
-20%
Maç

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Siparişinizi özelleştirin

Koridor Tercihi

Flash Tuşu Seçimi

D

F

D

F

VPN Şehir Tercihi

Ekstra Seçenekler


Sipariş Özeti

Tekli Yerleştirme Maçları -20%

Gümüş - 10 Yerleştirme Maçı (Dereceli Tek/Çift) [TR]

Ekstra Seçenekler

Koridor Seçimi Ücretsiz

Sihirdar Büyüleri Seçimi Ücretsiz

VPN Koruması Ücretsiz

"Tekli" yerleştirme maçları nedir?

Tekli yerleştirme maçları servisi bünyemizde çalışan boosterın hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tamamlamasıdır.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Kaç win garanti etmektesiniz?

Tüm sunucularda %70 win (10 oyunda 7 win) garantisi vermekteyiz. Garantide belirtilenden fazla lose alınması halinde hesabınıza her lose için ekstra 1 küme kasılır.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends Tekli Yerleştirme Maçları

Lol Ranked sistemine girmek için dereceli maç atmak isteyen oyuncular, birtakım kurallarla karşılaşır. Bunlar 30 level olmak ve en az 20 şampiyona sahip olmaktır. Eğer istenilen özelliklere sahipseniz ranked sisteme girmek için yerleştirme maçı atabilirsiniz. 10 adet yerleştirme maçı bulunur. Maç sonucu galibiyet sayınıza göre bronz ya da platin liginde başlarsınız. Ancak bazen platin ya da altın liglerde başlamak imkansız görünür. Daha önceki sezonlarda yerleşen ve yeni sezonda yeni sıralamalı maçlar atan oyuncular geçen sezonda gösterdikleri sonuca göre yerleşirler. Gizli Elo puanı düşük olanlar (MMR) iyi sonuç alsalar bile hayal ettiklerinden daha düşük bir lige yerleşebilir. Oyuncular hiç yenilmeden 10-12 maç galibiyet aldıklarında iki lig birden yükselirler. Ancak LoL oynarken ilk 10 maç sonrasında başarılı olmak oldukça zordur. İşte tam esnada Uzi Boost devreye girmektedir. Uzi Boost’ un ucuz elo boost hizmeti ile kısa sürede güvenilir bir şekilde liginizi yükseltebilirsiniz.

Tekli Yerleştirme Maçları Boost Nedir?

Uzi Boost sizin yerinize ilk 10 maçı atarak liginizin yükselmesine yardımcı olacaktır. Eloboost Türkiye kadromuzda yer alan profesyonel oyuncularımızdan biri, hesabınıza yönlendirilecektir. Geçen sezonki liginizin ne olduğunun bir önemi olmadan 1’den 10’a kadar maç adedi satın alarak oluşturduğunuz siparişiniz, kısa sürede tamamlanacaktır. Aldığınız maçlara göre bazı garantiler elde edersiniz. 10 maçın tamamını satın alanlara; elmas ve üstü ligler için 7, diğer ligler içinse sekiz galibiyet garantisi verilmektedir. Garanti edilen galibiyete ulaşılamadığı takdirde; garanti edilen zafer yerine alınan her yenilgi için maçlar tamamlandıktan sonra 60 LP elo boost yapılacaktır. Maçların tamamlanmasıyla Platin 1’e ulaşan hesaplar için ekstra lig kasma olmayacaktır. Siparişiniz esnasında güvenlik önlemleri alınır ve hesabınıza karşı oluşabilecek bütün tehlikeler VPN korumasıyla engellenir. Lol elo boost esnasında hesaba girmek isteyen oyuncuların mutlaka önceden haber vermesi gerekir.