Tekli Normal Oyun Boostu

Sipariş detaylarını seçin

Maç Sayısı
10
-10%
Maç
Sunucu
TR

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Siparişinizi özelleştirin

Preferred Position

Flash Tuşu Seçimi

D

F

D

F

VPN Şehir Tercihi

Ekstra Seçenekler


Sipariş Özeti

Tekli Normal Oyun Boostu -10%

10 Normal Win [TR]

Ekstra Seçenekler

Koridor Seçimi Ücretsiz

Sihirdar Büyüleri Seçimi Ücretsiz

VPN Koruması Ücretsiz

Tekli Boost nedir?

Tekli boost boosterın hesabınıza girerek oynamasıdır.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Normal Oyun Boostu nedir?

Seçtiğiniz win sayısı kadar normal gamede hesabınıza win alınmasıdır.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends en popüler çevrimiçi rekabet ve strateji oyunlarından biridir. Oyundan takım çalışmasının önemi göz ardı edilemez. Maç sonu kazanılan LP’ler oyuncunun lol rankının belirlenmesinde çok önemli rol oynar. Normal oyunda win/lose oranıza göre daha güçlü rakiplerle karşılaşıp kıyasıya bir mücadele çıkarabilirsiniz.

LOL Normal Oyun Cezası Bitirme

Normal oyun boostunda seçtiğiniz win sayısı kadar normal oyunda hesabınıza win alınır. Oyuncular bu boostu ceza bitirmek için kullanabilir. Bu boost ile ban cezası bitmez. Sadece oyun içi cezaları ve uyarı cezalarını bitirir. Peki elo boost nasıl yapılır? Eloboost hizmetimizde siparişinizin ardından booster hesabınıza girerek normal oyun galibiyeti kasar. Sağladığımız yüksek kalite ile ucuz elo boost hizmetinde en önem verdiğimiz unsurlardan biri hesap güvenliğinizdir. Eloboost Türkiye’nin en hızlı ve en güvenilir hizmetiyle hesabınızı uygun fiyata yükselterek oyundan aldığınız zevki artırmanız mümkün. Üstelik siparişinizi özelleştirmek için ücretsiz seçeceğiniz koridor ve sihirdar büyüleri seçimleriyle tam olarak aradığınız hizmeti bulacaksınız.

Normal Oyun Cezalarınızı Uzi Boost Sayesinde Sonlanıyor

Hesabınıza karşı oluşabilecek tüm riskleri ortadan kaldırmak için de ayrıca VPN koruması ile tam güvenlik sağlıyoruz. Dilerseniz oyun esnasında ücretsiz olarak chatinizi çevrimdışı bırakabilirsiniz. Lol elo boost siparişinizi canlı yayın talep ederek ya da bizimle iletişime geçerek tüm detaylarıyla takip edebilirsiniz. Aynı zamanda elo boost siparişiniz için hesabınıza yönlendirilecek olan booster ile birebir konuşma imkanı sağlıyoruz. 7/24 canlı destek hizmetimizle kafanıza takılanları bize anında sorabilirsiniz. Siparişinizin tamamlanması işlem yoğunluğumuza göre yaklaşık bir – iki gün içinde tamamlanır ve hesabınız size tekrardan teslim edilir.