Tekli Net Win Boost

Sipariş detaylarını seçin

Mevcut Lig

Gümüş
I
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
Maç Sayısı
10
-10%
Maç

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Siparişinizi özelleştirin

Koridor Tercihi

Flash Tuşu Seçimi

D

F

D

F

VPN Şehir Tercihi

Ekstra Seçenekler


Sipariş Özeti

Tekli Net Win Boost -10%

Gümüş I - 10 Net Win (Dereceli Tek/Çift) [TR]

Ekstra Seçenekler

Koridor Seçimi Ücretsiz

Sihirdar Büyüleri Seçimi Ücretsiz

VPN Koruması Ücretsiz

"Tekli" dereceli win boost nedir?

Tekli dereceli win boost servisi bünyemizde çalışan boosterın hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tamamlamasıdır.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Net win nedir?

Net win alınan win sayısından lose sayısının çıkarılması ile bulunan sayıdır. Örneğin 1 Net Win = 1 Win 0 Lose ya da 2 Win 1 Lose

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends günümüzün en popüler çevrimiçi takım rekabet maçlarından biridir. Oyun lig sistemi üzerine kuruludur ve takım çalışması oldukça önemlidir. Maç sonunda aldığınız galibiyetler sizlere LP kazandıracak ve oyunda gelişip aldığınız keyfi de artıracaktır. Oyunda takım çalışmasının büyük önem taşıması bazen hedeflediğimiz lol rankına ulaşmamızda bize engel olur. Bu durumda oyuncular boost hizmetlerine başvururlar. Uzi boost olarak lol elo boost hizmetlerimizde güven ve kaliteyi önemsiyoruz. Uygun fiyatlarla en kaliteli elo boost hizmetini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Siparişlerinize ücretsiz olarak özelleştirerek ucuzluğu ve kaliteyi sağlamayı hedefliyoruz. League boost hizmetlerimizden faydalanmak veya daha fazla bilgi almak için hemen şimdi bizimle canlı olarak iletişime geçebilirsiniz.

Tekli Dereceli Win Boost Ne Demek?

Net win alınan win sayısından lose sayısının çıkarılması ile bulunan sayıdır. Örneğin 1 Net Win = 1 Win 0 Lose ya da 2 Win 1 Lose demektir. Peki elo boost nasıl yapılır? Tekli dereceli win boost servisi bünyemizde çalışan boosterın hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tamamlamasıdır. Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Net win boostu hizmetimizle siparişinizi koridor, Flash tuşu ve VPN şehir seçimi ile ücretsiz olarak özelleştirebilirsiniz. Eloboost Türkiye olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizle canlı yayın talep ederek eloboost hizmetinizi dilediğiniz gibi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda oyundayken chat özelliğini ücretsiz olarak çevrimdışı bırakabilirsiniz. Profesyonel boosterlarımızla ve ucuz elo boost hizmetimizle hesabınızı yükselterek oyundan aldığınız zevki artırabilirsiniz. Boosterlarımızla görüşerek ya da siparişlerim sayfasında bulunan sipariş detaylarını görüntüle sekmesinden siparişinizi takip edebilirsiniz.