Tekli Lig Yükseltme

Sipariş detaylarını seçin

Mevcut Lig

Gümüş
I
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
LP
0-20
Hedef Lig
-10%

Altın
IV

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Siparişinizi özelleştirin

Tercih Edilen Koridor

Flash Tuşu Seçimi

D

F

D

F

VPN Şehir Tercihi

Ekstra Seçenekler


Sipariş Özeti

Tekli Lig Yükseltme -10%

Gümüş I (0 LP) - Altın IV (Dereceli Tek/Çift) [TR]

Ekstra Seçenekler

Koridor Seçimi Ücretsiz

Sihirdar Büyüleri Seçimi Ücretsiz

VPN Koruması Ücretsiz

"Tekli" lig yükseltme nedir?

Tekli lig yükseltme servisi bünyemizde çalışan boosterın hesabınıza giriş yaparak siparişinizi tamamlamasıdır.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Lig yükseltme nedir?

Lig yükseltme garantili şekilde istediğiniz lige kadar hesabınızın yükseltilmesi işlemidir.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends kolay anlaşılan oyun mantığı ve çeşitli modlarıyla eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur. Oyunun öne çıkan en önemli özelliği dereceli rekabetleridir. Bu oyunlar LP kazanıp daha yüksek liglere çıkmanızı sağlar. Bu oyunları kaybettiğiniz takdirde liginizin düşmesi de olasıdır. Öte yandan League of Legends oyununun en sevilen özelliklerinden biri de oyuncuların bütçeleri ne olursa olsun oyunda hesaplarını istediği seviyeye getirebilmelerinin mümkün olmasıdır. Bu iş için Uzi Boost en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Mükemmel League of Legends Elo Boost teklifleriyle dilediğiniz lige erişmeniz mümkün.

LOL League Boost nedir?

Elo, oynadıkça ve kazandıkça artan sıralama puanı anlamına gelir. Boost ise arttırmak anlamına gelir. Elo boost'un ise Türkçe karşılığı lig yükselmektir. LoL Elo Boost ile kısa sürede uygun fiyatla liginizi yükseltmeniz mümkün.

Sunduğumuz LoL Elo Boost hizmetini şu an deneyip hızlıca lig yükseltmek istemez misiniz?

League of Legends Boost hizmetimizde hesabınızın ligini yükseltecek boosterlarımız yıllar boyunca sahip oldukları LoL deneyimleri sayesinde mümkün olan en kısa sürede tamamlama garantisini vermektedir. Hizmetimiz sayesinde VPN ile oyunun nereden oynandığını siparişi veren kişi tarafından seçilebilmektedir. Modülde ona göre fiyat değişir ve sipariş şekillenir. Sıçra ve Tutuştur gibi yetenekleri kendinize göre ayarlatabilirsiniz. D veya F tuşları hangisinde olmasını istediğinizi seçebilirsiniz. Böylelikle başkası oynamış gibi değil kendiniz oynamış gibi görünür olabilirsiniz.