Duo Yerleştirme Maçları

Sipariş detaylarını seçin

Geçen Sezonki Lig

Gümüş
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
Maç Sayısı

10

-10%
Maç

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Sipariş Özeti

Duo Yerleştirme Maçları -10%

Gümüş - 10 Yerleştirme Maçı (Dereceli Tek/Çift) [TR]

"Duo" yerleştirme maçları nedir?

Duo lig yükseltme servisinde kendi hesabınızdan giriş yapar ve bünyemizde çalışan booster ile duo girerek yerleştirme maçlarınızı tamamlarsınız.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Kaç win garanti etmektesiniz?

Tüm sunucularda %70 win (10 oyunda 7 win) garantisi vermekteyiz. Garantide belirtilenden fazla lose alınması halinde hesabınıza her lose için ekstra 1 küme kasılır.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends oyununda yerleştirme maçlarında oynayarak LoL Ranked sisteme giriş yapmanız mümkündür. Ancak dereceli maçlara giriş yapabilmek için bazı kurallar vardır. Bunlar 30 level olmak ve en az 20 şampiyona sahip olmaktır. Eğer istenilen özelliklere sahipseniz ranked sisteme girmek için yerleştirme maç atabilirsiniz.

Yerleştirme Maçı Nedir?

10 adet yerleştirme maçı bulunmaktadır ve maç sonucu galibiyet sayınıza göre bronz ya da platin liginde başlarsınız. Ancak bazen platin ya da altın liglerde oyuna başlamanız imkansız görünür. Daha önceki sezonlarda yerleşmiş olan ve yeni sezonda yeni maçlar atan oyuncular geçen sezonlarda gösterdikleri sonuca göre yerleşirler. Gizli Elo puanı düşük olanlar (MMR) iyi sonuç alsalar bile hayal ettiklerinden daha düşük bir lige yerleşebilir. Oyuncular bu gibi durumlarda elo boost hizmetine başvurmayı çözüm yolu olarak tercih edebilirler. Uzi Boost’un ucuz elo boost hizmeti ile kısa sürede güvenilir bir şekilde liginizi yükseltebilirsiniz.

Duo Boost Neden Tercih Edilir?

Duo Boost, hesabınızda siz oynarken bünyemizde çalışan profesyonel oyuncularımızdan birinin farklı bir hesapla oyunlarınıza katılarak boosterımızla birlikte oynamanıza olanak sağlayacak bir hizmettir. Aynı zamanda maç esnasında booster ile birlikte sesli iletişim kurabileceksiniz. Duo Boost siparişi verdiğinizde sizden sadece sihirdar isminiz istenir. Siparişiniz ardından genellikle birkaç saat sonra booster atamanız gerçekleşir ve boosterınızla ortak bir zaman ayarlanarak işleminiz başlatılır. Duo Boost siparişi verdiğinizde canlı desteğimiz üzerinden uygun olduğunuz zamanları belirtmeniz gerekmektedir. Buna göre sizin belirlediğiniz saatlerde uygun olan bir boosterı atayacak ve işleminizin başlamasını sağlayacağız. Siparişinizin tamamlanma süresi ise satın aldığınız maça ve belirlediğiniz maç saatine göre değişiklik gösterebilir.