Duo Net Win Boost

Sipariş detaylarını seçin

Mevcut Lig

Gümüş
I
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
Maç Sayısı
10
-10%
Maç

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Sipariş Özeti

Duo Net Win Boost -10%

Gümüş I - 10 Net Win (Dereceli Tek/Çift) [TR]

"Duo" dereceli win boost nedir?

Duo dereceli win boost servisinde kendi hesabınızdan giriş yapar ve bünyemizde çalışan booster ile duo girerek sipariş verdiğiniz net win'leri tamamlarsınız.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Net win nedir?

Net win alınan win sayısından lose sayısının çıkarılması ile bulunan sayıdır. Örneğin 1 Net Win = 1 Win 0 Lose ya da 2 Win 1 Lose

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

Günümüzün en popüler çevrimiçi rekabet oyunlarından biri olan League of Legends oyunu lig sistemi üzerine kurulu olup; takım çalışması büyük önem taşımaktadır. Mücadeleler sonucunda elde edilen galibiyetler LP kazanmamızı sağlar. Oyunda lol rankınızın yüksek olması aldığınız keyfi de artırır. Bununla birlikte bulunduğunuz liginize göre oyuncularla karşılaşırsınız. Ancak yüksek lig hiçbir zaman kolay ulaşılır olmamıştır. Hedeflenilen lige ulaşmak günler, haftalar hatta bazen aylar sürer. Bunun için bazı oyuncuların vakti olmayabilir. İşte bu durumda Uzi Boost’a başvuran oyuncular hızlı ve uygun fiyattaki kaliteli hizmetimizle kısa sürede yüksek ranklarıyla oyunda yerlerini alabilirler.

Dereceli Duo Win Boost Nedir?

Net win alınan win sayısından lose sayısının çıkarılmasıdır. Örneğin; 1 Net Win = 0 Lose ya da 2 Win 1 Lose anlamına gelir. Duo dereceli win boost hesap bilgileriniz istenmeden size yönlendireceğimiz profesyonel boosterın sizinle birlikte maça girmesiyle Duo dereceli win boost işleminiz gerçekleşir. Oyunda sizi taşıyacak olan boosterımızla hem oyun hakkında taktik alabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Net win boostu hizmetimizle siparişinizi koridor, Flash tuşu ve VPN şehir seçimi ile ücretsiz olarak özelleştirebilirsiniz.

Neden Duo Boost Tercih Etmeliyim?

Eloboost Türkiye olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizle eloboost hizmetinizi alırken siz de oyunda olursunuz. Profesyonel boosterlarımızla ve ucuz elo boost hizmetimizle hesabınızı yükselterek oyundan aldığınız zevki artırabilirsiniz. Boosterlarımızla görüşerek ya da siparişlerim sayfasında bulunan sipariş detaylarını görüntüle sekmesinden siparişinizi takip edebilirsiniz.