Duo Maç Başı Boost

Sipariş detaylarını seçin

Mevcut Lig

Gümüş
I
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
Maç Sayısı
10
-10%
Maç

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Sipariş Özeti

Duo Maç Başı Boost -10%

Gümüş I - 10 Maç (Dereceli Tek/Çift) [TR]

Duo Boost nedir?

Kendi hesabınızdan giriş yaparak booster ile duo girmenize denir.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Kaç tane oyun kazanacaksınız?

Bu servisimiz win garantisi vermez ancak bundan bağımsız olarak tüm oyunlar kazanılmaya çalışılır. Satın aldığınız win sayısı değil oyun sayısıdır.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends en popüler çevrimiçi rekabet oyunlarından biridir. Oyun iki takım halinde oynanan mücadelelerden oluşmaktadır. Bu oyunda strateji ve zekanızla karşı takımın kulesini ele geçirerek galibiyet elde edersiniz. Bu mücadeleler sonucu oyunda kendinizi geliştirirsiniz ve bazı ganimetler elde edersiniz. Ancak bazı durumlarda hesabınıza maç banı gelmesi olasıdır. Bu gibi durumlarda oyuncular boost hizmetlerinden faydalanmayı tercih edebilirler.

Duo Maç Başı Boost

Tamamen yasal hizmetlerimizden biri olan maç başı boost genelde; lig boost almak yerine oynanan maç sayısı kadar ödeme yapmak ya da hesabındaki maç banını kaldırmak isteyen oyuncularımızın tercih ettiği boostlardan biridir. Duo maç başı boost hizmetimizde hesabınıza siparişiniz doğrultusunda profesyonel LoL oyuncularımızdan birini yönlendiririz.

Maç Başı Boost Nedir?

Lol elo boost hizmetimiz hızlı ve en uygun fiyata en iyi kaliteyle sizlere sunulur. Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Şipariş verirken mevcut liginiz, hedef liginiz, maç başı LP miktarı, sıra türü, sunucu ve tercih ettiğiniz koridoru seçin. Seçimlerinize göre size en iyi fiyat teklifini sunabiliriz.