Duo Lig Yükseltme

Sipariş detaylarını seçin

Mevcut Lig

Gümüş
I
Dereceli Türü
Dereceli Tek/Çift
Sunucu
TR
LP
0-20
Hedef Lig
-10%

Altın
IV

MASTER/CHALLENGER BOOSTER
~30 DAKİKA İÇERİSİNDE HAZIR

TAHMİNİ TAMAMLAMA SÜRESİ

Sipariş Özeti

Duo Lig Yükseltme -10%

Gümüş I (0 LP) - Altın IV (Dereceli Tek/Çift) [TR]

"Duo" lig yükseltme nedir?

Duo lig yükseltme servisinde kendi hesabınızdan giriş yapar ve bünyemizde çalışan booster ile duo girerek istediğiniz lige ulaşırsınız.

Nasıl çalışır?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir gecikme olmadan siparişinizi özelleştirmek için sipariş sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı açıklama için alt kısımdaki site kullanım videomuza göz atabilirsiniz.

Lig yükseltme nedir?

Lig yükseltme garantili şekilde istediğiniz lige kadar hesabınızın yükseltilmesi işlemidir.

Daha fazla sorum olması halinde ne yapabilirim?

Sıkça sorulan sorular bölümümüze göz atabilirsiniz ya da 7/24 aktif olan canlı desteğimize her an istediğinizi sorabilirsiniz.

League of Legends çevrimiçi rekabet oyunudur. Oyunda yüksek bir konuma gelmek sanıldığı kadar kolay değildir. Oyuncular günlerini hatta haftalarını oyunda geçirseler bile hedefledikleri yere maalesef ulaşamazlar. Lig yükseltebilmek için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler vardır. Bunlardan birisi de LoL Duo Boost’tur. Oldukça etkili bir yöntem olan lol duo boost sayesinde daha iyi bir kümede rekabetlerinizden aldığınız keyif artacaktır.

Duo Boost Nedir?

Boost çeşitlerimizden duo boost ile hesabınızdan çıkmadan daha yüksek ligleri elde edebilme avantajı sunuyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde oyuncunun hesabında başka biri oynamayacağı için %100 güvenilir bir işlem gerçekleşir. Duo Boost sayesinde hesabınızdan çıkmadığınız sürece boost işleminiz sürmektedir ve tamamlanmasının ardından oyuncunun hesabına gelen puan artar. Bu sayede üst liglere ulaşmanız kolaylaşır. Bu işlemde hesap güvenliğiniz bizim için çok önemlidir. Bu işlem yapıldığı esnada oyuncunun arkadaşları hesabın açık olduğunu görmez ve VPN ile oluşabilecek riskler ortadan kalkar. Lol duo bulmakta zorluk çekiyorsanız sitemizdeki eloboost hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Duo Boost Fiyatları

Şipariş verirken mevcut liginiz, hedef liginiz, maç başı LP miktarı, sıra türü, sunucu ve tercih ettiğiniz koridoru seçin. Seçimlerinize göre size en iyi fiyat teklifini sunabiliriz. Hizmetimiz sayesinde boosterlar ile duo girebilir ve kendinizi oyunda geliştirebilirsiniz. Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetten memnuniyet garantisi veriyoruz. Sizde hemen şu an hesabınız için boost hizmetimizden sipariş verebilir ve kısa sürede tamamen güven içinde liginizi yükseltebilirsiniz.