LOL LEAGUE BOOST

League of Legends herkesin bildiği ve sevdiği çoklu strateji oyunudur. Oyunun en önemli özelliklerinden biri de oyun içindeki liginizdir. Liginiz maç sonunda kazandığınız LP’ler sayesinde artacaktır. Ancak artırmak için çok çaba ve zaman harcadığınız liginizin düşmesi de bir o kadar kolaydır. Uziboost sayesinde arkanıza yaslanıp kısa vakitte liginizin yükselmesi mümkün olmaktadır. Uygun fiyata hesabınızı güvenle tecrübeli boosterlarımıza teslim edebilirsiniz. Eloboost hizmetimizle kısa sürede ve uygun fiyata istediğiniz lige yerleşerek oyunun tadını çıkarmaya var mısınız?

Ucuz Elo Boost Adresi: Uzi Boost

Elo Boost sayesinde oyun içi liginiz ekibimizde yer alan profesyonel oyuncular tarafından yükseltilmektedir. Sizin için hesabınıza girerek tecrübeli boosterlarımızla profesyonel maçlar sergileyerek kısa sürede liginizi yükseltiyoruz. Tümü şampiyonluk liginde olan boosterlarımız ile en kaliteli boost servisini sağlıyoruz. Eğer seçtiğiniz LP kadar kazanmıyorsanız işlem durdurulur ve aradaki fiyat farkı ödendikten sonra siparişinize devam edilir. Maç başı LP ne anlama gelir? Maç başına kazandığınız puana LP denir. Bunu siparişinizi verirken seçmeniz gerekir. Seçiminize göre uygun fiyatlarda elo boost servislerimiz sizlere sunulur. Uygun fiyatlarımız sayesinde bütçenize göre eloboost siparişi verebilirsiniz. 65’den fazla booster siparişiniz için sizi beklemektedir.

Sezon Başı Boost Hizmetleriyle Sezona İyi Başla

Hizmetlerimizden biri olan yerleştirme maçları ile zafer garantimiz Elmas ve üstü ligler için 7 galibiyet olarak belirlenmiştir. Platin ve altı ligler için 8 galibiyet garantimiz bulunmaktadır. Garanti edilen galibiyet sayısından daha az bir galibiyet alınır ise her fazladan bozgun için 60 puan kasılır. Yerleştirme maçı boost almak için önce bir sipariş oluşturmanız ardından ödeme yapmanız gerekmektedir. Sizden istenilen bilgileri sipariş detayınıza girmektesiniz. Lol elo boost hizmetimizde koridor ve şampiyon seçimlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz. 48 saat içerisinde booster atamanız gerçekleşir ve size belirtilen süre içerisinde boost işlemi tamamlanır. Duo Boost hizmetimiz sayesinde kadromuzda bulunan profesyonel LoL oyuncularımızdan biriyle oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyun esnasında boosterlarımızla Discord üzerinden sesli iletişim kurarak oynama imkanı sunuyoruz.

Ban Tehlikesi Olmayan Boost Hizmeti: Hesaplar Güvende!

Servisimizde VPN kullanarak LOL hesap güvenliğiniz için oluşabilecek tüm riskleri engelliyoruz. Güvenilir sistemimizle siparişinizi uygun fiyata hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir sistemimizle siparişinizi uygun fiyata hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İşlem sürecinizi üye panelideki sipariş detayları sayfasından kontrol edebilirsiniz. Aynı sayfadan hesabınızın güncel lig-puan ve toplam zafer-bozgun bilgisini de görüntülemeniz mümkün. Aklınıza takılan sorularda 7/24 canlı desteğimizden yardım alabilirsiniz.